Reklama

Szkoła z Radoryża z certyfikatem

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: ZS w Radoryżu Smolanym

Szkoła z Radoryża z certyfikatem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zespół Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym otrzymał certyfikat "Szkoła Innowacji 2019". To nagroda m.in. za realizowanie nowatorskich rozwiązań w placówce.

Projekt Certyfikacji Szkół "Szkoła Innowacji" organizowany jest od 2013 roku. Skierowany jest do szkół ponadgimnazjalnych: liceów, techników, szkół zawodowych oraz zespołów szkół. Od początku patronują mu Marszałek Województwa Lubelskiego, Prezydent Miasta Lublin i Lubelski Kurator Oświaty. Celem programu jest wyróżnienie szkół, w których realizowane są nowatorskie pomysły, wspierana jest praktyczna edukacja i kreatywność uczniów.

Dokument potwierdza też promowanie przedsiębiorczości w szkołach, realizowanie współpracy międzynarodowej oraz podejmowanie wszelkich niestandardowych i innowacyjnych działań. Szkoły oceniła Kapituła Konkursowa, w skład której wchodzą patroni honorowi projektu, przedstawiciele oświaty i organizacji biznesowych oraz władze Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji.

Powyższym wyróżnieniem poszczycić się może Zespół Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym. W środę 22 maja w Lublinie odbyła się uroczysta gala, na której wręczono nagrodę. Certyfikat jest już szóstym, który zdobyła placówka z gminy Krzywda. Ponadto w kategorii „Dyrektor – Lider Innowacji” tytuł ten otrzymała dyrektor szkoły Marzena Kamińska. Oba certyfikaty w jej imieniu odebrał zastępca dyrektora Paweł Tomasik.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE