Reklama

Szkoła w Mikłusach najlepsza w Polsce

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Szkoła w Mikłusach najlepsza w Polsce - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uczniowie szkoły podstawowej w Mikłusach znają się na zdrowym odżywianiu. Placówka okazała się najlepsza w ogólnopolskim konkursie "Porcja pozytywnej energii".

Uczniowie klas IV-VI ze Szkoły Podstawowej im. ks. Tadeusza Adama Leszczyńskiego w Mikłusach zajęli I miejsce w ogólnopolskim konkursie „Porcja pozytywnej energii”.

- Celem programu „Porcja Pozytywnej Energii” była edukacja i kształtowanie u dzieci właściwych nawyków żywieniowych polegających na spożywaniu warzyw i owoców. Projekt jednocześnie aktywizował  szkołę do podejmowania tematu o znaczeniu społecznym. Częścią programu był konkurs polegający na wykonaniu prac plastycznych przez dzieci - informuje społeczność szkoły.

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Mikłusach wykonali pracę plastyczną typu Land Art i wygrali grant o wartości 2 tys. złotych. Zdobyli także vouchery na sprzęt sportowy. Kolejną niespodzianką będzie tzw. wizyta Ekspertów oraz Ekipa Disneya, z którą dzieci wspólnie spędzą czas. Będą gry i zabawy oraz spora dawka praktycznej wiedzy, którą uczniowie poznali  przez całą edycję programu.

Pracę plastyczną uczniowie wykonali pod kierunkiem pani Agaty Izdebskiej-Sierpień. Program edukacyjny „Porcja Pozytywnej Energii” został zorganizowany przez Crispy Natural Sp. z o.o. Sp.k. w Kaliszu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE