Reklama

Szkoła przywita swoich uczniów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Szkoła przywita swoich uczniów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości O tym, że wakacje nie trwają wiecznie, wie chyba każdy uczeń. Wiedzą o tym również dyrekcja i pracownicy Szkoły Podstawowej w Radoryżu Kościelnym, którzy chcą umilić powrót dzieci w szkolne mury.

Aby osłodzić dzieciom rozpoczęcie roku szkolnego, Szkoła Podstawowa w Radoryżu Kościelnym - jeszcze przed pierwszym dzwonkiem - zaprasza uczniów w swoje progi powitalnym gestem. Podczas inauguracji roku szkolnego nowi uczniowie otrzymają pakiety umilających czas, kolorowych gadżetów. Upominek otrzyma każdy pierwszo-, drugo- i czwartoklasista.

- Pragniemy w ten sposób przywitać uczniów po wakacyjnej przerwie, a także w radosny sposób zachęcić do wspólnej pracy w nowym roku szkolnym - mówią przedstawiciele placówki. - Będzie to rok wielkich zmian, ciężkiej pracy, ale też dobrej zabawy. Okresy wytężonej pracy umilane będą imprezami szkolnymi, a także wydarzeniami, w których każdy uczeń zaprezentować będzie mógł swoją pomysłowość, wiedzę, talent, krótko mówiąc- wszelkie mocne strony - dodają pracownicy i dyrekcja szkoły.

Drobne prezenty otrzymają też starsi uczniowie i gimnazjaliści uczący się w szkole w Radoryżu Kościelnym. Przedstawiciele placówki wierzą, że wspólnymi siłami łatwiej będzie się zmierzyć z realiami roku szkolnego. Rodzicom uczniów szkoła składa zaś podziękowania za zaufanie, jakim została obdarzona i zachęca do współpracy w nowym roku szkolnym.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE