Reklama

Szkoła muzyczna zaprasza na koncert "dawnej" muzyki

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

Szkoła muzyczna zaprasza na koncert "dawnej" muzyki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Funkcjonująca w Łukowie Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia zaprasza na koncert poznańskiej grupy "AMOR CON Chordes". Wydarzenie zaplanowano we wtorek 26 marca.

Jak czytamy w Internecie zespół Amor Con Chordes jest grupą łączącą współczesną tradycję muzyczną ze sztuką minionych wieków. W repertuarze grupy z Poznania znajdują się kompozycje bardów (Turlough O’Carolan czy Niel Gow), tradycyjna muzyka celtycka, bretońska i katalońska, a także utwory autorskie instrumentalne oraz stylizacje pieśni renesansowych, z pięknymi, poetyckimi tekstami.

W stałym składzie zespołu występują zawodowi muzycy z wielkimi umiejętnościami oraz bogatą praktyką sceniczną, pełni pasji, zaangażowania oraz miłości do swojej pracy. Gratką dla widowni jest możliwość usłyszenia i zobaczenia kopii prawdziwych instrumentów renesansowych i barokowych takich jak: lutnia, theorba, fidel czy skrzypce barokowe.

Zespół „AMOR CON Chordes” wystąpi w Łukowie we wtorek 26 marca w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Łukowie. Zaproszenie otrzymał od Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. M. Karłowicza. Początek o godz. 17:30. Wstęp wolny.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE