Reklama

Szkła z antyrefleksem gratis - oferta specjalna dla uczniów w Okularium!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Salony optyczne Okularium

Szkła z antyrefleksem gratis - oferta specjalna dla uczniów w Okularium! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku ze zbliżającym się rokiem szkolnym, salony optyczne Okularium w Łukowie przygotowały ofertę specjalną dla uczniów. Wakacje powoli się kończą, ale we wszystkich salonach Okularium sezon gorących rabatów trwa w najlepsze. Tylko do 10 września, przy zakupie oprawy okularowej, dzieci i młodzież w wieku szkolnym otrzymają w prezencie szkła okularowe z podstawową powłoką antyrefleksyjną.

Warto pochylić się nad wzrokiem naszych dzieci. Pamiętajmy o tym, aby już od najmłodszych lat regularnie badać wzrok naszych dzieci u lekarza okulisty, nawet jeśli nie występuje żadna wada wzroku. Profilaktyka jest zawsze najważniejsza w dbaniu o nasze zdrowie. Teraz zbliża się szkoła, a z nią – nauka, czytanie lektur szkolnych, pisanie wypracowań, odrabianie zadań domowych. Oczy naszych dzieci wykonują naprawdę ogrom pracy każdego dnia. Zadbajmy o to, aby ich widzenie było jak najbardziej komfortowe i przejrzyste. Od specjalistów z salonu Okularium dowiedzieliśmy się, że właśnie takie działanie mają powłoki antyrefleksyjne.

Oferta szkieł okularowych oraz powłok antyrefleksyjnych, przeznaczonych specjalnie dla młodszych użytkowników okularów, jest naprawdę szeroka. Warto tego wyboru dokonać mądrze i pomyśleć o tym, aby okulary naszego dziecka zapewniały mu nie tylko ostre i komfortowe widzenie. Ważne jest także bezpieczeństwo ich użytkowania, ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym, a także estetyczny wygląd, zwłaszcza przy większych mocach szkieł. W prawidłowym doborze oprawy i szkieł okularowych dla Twojego dziecka pomoże zawsze uśmiechnięta i wykwalifikowana załoga Doradców Klienta z salonów optycznych Okularium.

Przypominamy także o nadal trwającej wyprzedaży opraw okularowych i przeciwsłonecznych w salonach Okularium (do 10 września lub do wyczerpania zapasów). Wybrane modele opraw zostały przecenione o 30, 50 i nawet 70%! To już końcówka trwania promocji, a przekonaliśmy się, że wybór jest nadal bardzo duży, a ceny atrakcyjne.    


Pamiętaj, że o szczegółach wszystkich promocji poinformuje Cię Doradca Klienta w salonie.

W imieniu załogi salonu Okularium, serdecznie zapraszamy!

Salon optyczny Okularium
ul. Wyszyńskiego 10/18
21-400 Łuków
Tel. (25) 797-20-20

Salon optyczny Okularium
ul. Dmocha 2A
21-400 Łuków
Tel. (25) 798-00-00

Z aktualną ofertą Okularium zapoznaj się na http://okularium.pl/
Bądź na bieżąco także na portalu Facebook https://pl-pl.facebook.com/optykaokularium/

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE