Reklama

Sześciu kandydatów na stanowisko dyrektora

Opublikowano: pon, 5 gru 2016 10:20
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Sześciu kandydatów na stanowisko dyrektora - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do piątku istniała możliwość dołączenia do grona kandydatów na dyrektora Łukowskiego Ośrodka Kultury. Wiemy, że wpłynęło sześć ofert.

W listopadzie władze miasta ogłosiły konkurs na stanowisko dyrektora Łukowskiego Ośrodka Kultury. Ci, którzy chcieli sprawdzić swoje szanse w rywalizacji o tę funkcję, musieli złożyć swoje oferty do 2 grudnia. Na chwilę obecną nie są znane nazwiska osób. Wiadomo, że do konkursu przystąpi sześciu kandydatów.  

Jak powiedział nam zastępca burmistrza Marcin Mateńko, jeszcze w tym tygodniu Burmistrz Miasta powoła komisję, która otworzy koperty. Później zostanie zbadana poprawność złożonych ofert. O wynikach pracy komisji będziemy Państwa informować.  

Przypomnijmy: żeby zostać dyrektorem miejskiej placówki kultury trzeba spełnić odpowiednie wymagania. Wśród nich znalazły się m.in. : wykształcenie wyższe, minimum 5-letni staż pracy, w tym 3 lata na stanowisku kierowniczym, na stanowisku związanym z działalnością kulturalną, artystyczną lub pedagogiczną, niekaralność prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE