Reklama

Szef rządu w Łukowie. Marszałek też

Opublikowano:
Autor:

Szef rządu w Łukowie. Marszałek też - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dużo pracy w weekend będą miały w Łukowie władze miasta. Do naszego miasta z wizytami przyjeżdżają Marszałek Województwa Lubelskiego Sławomir Sosnowski oraz Premier RP Mateusz Morawiecki.

Pierwszy do Łukowa zawita Sławomir Sosnowski. Wizyta ma typowo gospodarski charakter, gdyż gość oglądać ma realizowane w mieście inwestycje, które finansowane są częściowo ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Sosnowski odwiedzi m.in. Szkołę Podstawową nr 5, pojawić ma się także nad przechodzącym modernizację zalewem Zimna Woda. O godz. 10 zaplanowano spotkanie marszałka z mediami.

W niedzielę natomiast odbędzie się chyba najważniejsze (nie licząc wyborów samorządowych) polityczne wydarzenie tego roku w Łukowie. Do naszego miasta zawita Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki. Szef Rządu RP spotka się z mieszkańcami Łukowa o godz. 17. W hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1.

Przyjazd Morawieckiego został podany do wiadomości w środę 18 kwietnia. Wczoraj natomiast w mieście widać było funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa (byłego Biura Ochrony Rządu) przygotowujących wizytę premiera. Jak informują osoby odpowiedzialne za wizytę szefa Rządu Prawa i Sprawiedliwości, ze względów organizacyjnych mieszkańcy proszeni są o pojawienie się w miejscu spotkania maksymalnie do godz. 16.30.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE