Reklama

Szczęśliwy finał poszukiwań 7-latki

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet

Szczęśliwy finał poszukiwań 7-latki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 40 policjantów prowadziło wczoraj poszukiwania 7-letniej dziewczynki, która nie wróciła na czas do domu. Na szczęście po godzinie okazało się, że łukowianka w tym czasie przebywała u swojego kolegi.

Wczoraj po godzinie 15. policjanci patrolujący jedno z łukowskich osiedli mieszkaniowych zostali powiadomieni o zaginięciu 7-letniej dziewczynki. Informację przekazała babcia dziewczynki, według której wnuczka miała wyjść z domu przed południem, by pobawić się pod blokiem i po kilkudziesięciu minutach wrócić do domu. Dziewczynka jednak nie wróciła do mieszkania na czas, co spowodowało zaniepokojenie jej opiekunów.

Policjanci przekazali informację uzyskaną od kobiety na dyżurkę i niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania. Ponad 40 mundurowych, patrolujących miasto i pełniących wczorajszego dnia służbę , sprawdzało okoliczne place zabaw, sklepy, tereny wokół szkół i przedszkoli.

Do poszukiwań został też wykorzystany miejski monitoring. Przeglądając zapisany materiał policjanci ustalili, iż 7-latka była widziana na placu zabaw z jednym ze swych kolegów. Gdy funkcjonariusze udali się do domu chłopca, zastali tam „zaginioną” dziewczynkę. Całość zakończyła się więc pomyślnie i kilka minut po godzinie 16. policjanci przekazali 7-latkę zatroskanej mamie.

Przy tej okazji mundurowi apelują do rodziców i opiekunów dzieci, by zwracali uwagę na swe pociechy i uczyli ich konieczności informowania o towarzystwie i miejscu swych zabaw. Proszą też dorosłych, do domu których ich pociechy przyprowadzą koleżanki i kolegów, by sprawdzali, czy o nieobecności dzieci poza mieszkaniem wiedzą ich rodzice.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE