Reklama

Szachowy "Maraton"

Opublikowano:
Autor:

Szachowy "Maraton" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Sprawdź co, gdzie i kiedy?

Dziś o 9. ruszają Mistrzostwa Szkół Łukowa w Szachach organizowane w ramach cyklu Grand Prix Szkół Powiatu Łukowskiego. Patronat nad turniejem objął burmistrz  Piotr Płudowski. Dla najlepszych szkół i zawodników przewidziano puchary, medale i dyplomy.


W sobotę  9 listopada. o 10. odbędzie się turniej szachowy „SZACHY ŁĄCZĄ POKOLENIA”  skierowany dla dzieci  i dorosłych uczestniczących w zajęciach szachowych prowadzonych przez Stowarzyszenie Szachistów Szachpol oraz wszystkich chętnych mieszkańców Łukowa  bez względu na wiek. Turniej dofinansowany ze środków Miasta Łuków. Organizatorzy przewidzieli słodkie niespodzianki dla wszystkich uczestników.

Natomiast w niedzielę 11 listopada o 10.  odbędą się Mistrzostwa Ziemi Łukowskiej w Szachach Szybkich w ramach VI Międzynarodowego Festiwalu Szachowego Ziemi Łukowskiej, turniej otwarty dla wszystkich, organizatorzy przewidzieli odrębne kategorie dla juniorów, najlepszej kobiety oraz najlepszego zawodnika z Ziemi Łukowskiej.

Wszystkie turnieje odbędą się w Sali Konferencyjnej im. Jana Pawła II w Łukowie, ul. Piłsudskiego 17. Prawo udziału przysługuje uczniom uczęszczającym do szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Powiatu Łukowskiego, zgłoszonych do turnieju przez szkoły lub indywidualnie przez opiekunów prawnych. 


  Udostępnij na:
  Facebook
  wróć na stronę główną

  ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

  e-mail
  hasło

  Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE