Reklama

Świętuj urodziny z Mrówką, zgarniaj nagrody

Opublikowano:
Autor:

Świętuj urodziny z Mrówką, zgarniaj nagrody - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości PSB Mrówka po raz kolejny zaprasza swoich Klientów do wzięcia udziału w 4. imprezie urodzinowej. Jak co roku firma przygotowuje szereg niespodzianek.

4. urodziny PSB Mrówka chce świętować ze swoimi Klientami. Specjalnie na tę okazję 3 grudnia na ul. 11 Listopada przybędzie Mikołaj. Na dzieci czekać będą gry i zabawy, a także kącik, w którym pomalują twarze. Nie zabraknie urodzinowego tortu.

Firma przygotowała także konkursy dla swoich Klientów. Do wygrania cenne nagrody. By wziąć udział w konkursie \"Urodzinowy Zakup z Mrówką\" należy zrobić zakupy w dniach od 1 do 3 grudnia do godziny 15.00, wypełnić kupon zgłoszeniowy i wygrać cenne nagrody, m.in. skuter, telewizor czy drona. Mrówka zaprasza także do wzięcia udziału w konkursie, w którym co godzinę wygrywa jeden paragon. W dniu imprezy od godziny 9.00 do 16.00 co godzinę nagradzane będą paragony o najwyższej wartości. Tu do wygrania m.in. rejestratory wideo, tablety, zestawy naczyń, sprzęt AGD czy elektronarzędzia.

To kolejna impreza urodzinowa, którą w tak ciekawy sposób chce świętować ze swoimi Klientami PSB Mrówka. Poniżej znajduje się galeria zdjęć, gdzie zobaczycie Państwo jak obchodzone były 3. urodziny. Każdy Klient, tak jak to będzie w tym roku, otrzymał upominek. Na wszystkich czekał tort. Uczestnicy konkursów odebrali cenne nagrody, a najmłodsi wykonywali ozdoby choinkowe, które zostały wykorzystane podczas zbiórki charytatywnej dla 3-letniego Filipka.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz na urodziny PSB Mrówki. Ul. 11 Listopada 21 w Łukowie. Zabawa będzie trwała od godziny 9.00 do 16.00.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE