Reklama

Święta na drogach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Policja

Święta na drogach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 7 nietrzeźwych i ponad 100 kierowców ze zbyt ciężką nogą. To efekt pracy łukowskiej drogówki podczas świąt wielkanocnych.

W świąteczny weekend szczególnie pracowali policjanci z łukowskiej drogówki. Funkcjonariusze czuwali nad bezpieczeństwem tych, którzy postanowili spędzić ten czas poza domem. Kontrolowali stan techniczny pojazdów, prędkość, zapinanie pasów przez podróżujących i trzeźwość kierowców. Nie wszyscy jednak stosowali się do przepisów prawa.

- Od piątku na drogach powiatu łukowskiego doszło do 2 wypadków i 9 kolizji drogowych. Podczas kontroli drogowych mundurowi ujawnili, że ponad 140 osób popełniło wykroczenia, w tym 100 przekroczyło dozwoloną prędkość
- mówi oficer prasowy łukowskiej policji, asp. szt. Marcin Józwik.

- Mundurowi zatrzymali też siedmiu nietrzeźwych kierujących pojazdami. Ponadto policjanci sprawdzając stan techniczny pojazdów w 8 przypadkach zatrzymali dowody rejestracyjne - dodaje.

Pracownicy łukowskiej drogówki apelują o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem Przypominają, że w trakcie podróżowania pojazdem odpowiadamy nie tylko za własne bezpieczeństwo, ale również za bezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE