Reklama

Świąteczny apel w „dwójce”

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Agnieszka Domijańska

Świąteczny apel w „dwójce” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zbliżające się święta to czas na spotkania, których tematem głównym jest Boże Narodzenie. Zdjęciami ze świątecznego apelu podzielili się z nami uczniowie Gimnazjum nr 2 w Łukowie.

Ostatni dzień spędzony w szkole był dla uczniów Gimnazjum nr 2 w Łukowie okazją do świątecznego spotkania. Były kolędy, taneczne układy i serdeczne życzenia.

Kolędy, które wprowadziły zgromadzonych na sali w świąteczny nastrój zaśpiewali: Małgorzata Cabaj, Gabrysia Szczygielska, Aleksandra Michalak i Marcel Zakrzewski. Przed uczniami i gronem pedagogicznym wystąpiła także grupa tancerzy: Małgorzata Cabaj, Gabrysia Stępniak, Ola Cisiak, Pola Pasikowska, Gabrysia Opolska, Iza Kucharska, Natalka Pakuła, Gabrysia Szczygielska, Maciek Siuj, Piotr Rzymowski, Piotr Cabaj, Adam Płudowski, Sebastian Baniak, Michał Dobroch, Hubert Rola, Maciek Smyk.

Nie zabrakło również serdecznych życzeń. Karolina Wielgórska złożyła je w imieniu samorządu uczniowskiego natomiast dyrektor Artur Baranowski i wicedyrektor Dorota Puzio skierowali życzenia do uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły.

Spotkanie świąteczne przygotowali: Dorota Ratyńska, Agnieszka Domijańska, Marcin Grzeczyński. .

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE