Reklama

Super pensja w Adamowie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

Super pensja w Adamowie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości O 1,2 mln złotych wzbogaci się jedna z osób mieszkająca w Adamowie. Tajemniczy gracz wygrał właśnie jedną z gier Totalizatora Sportowego!

5 tys. zł miesięcznie przez 20 lat otrzymywać będzie gracz, który zagrał w kolekturze przy ulicy Kleeberga 3 w Adamowie. Tajemnicza osoba - kobieta bądź mężczyzna - wzbogaci się więc o ponad milion złotych w jednej z gier prowadzonych przez Totalizator Sportowy.

Szczęśliwy los padł 12 maja w grze Ekstra Pensja. Jej zasady polegają na tym, iż w zabawie bierze udział 35 oraz 4 odrębne kule, umieszczone w osobnych bębnach maszyny losującej. Zadaniem gracza jest wytypowanie 5 z 35 kul oraz jednej z 4 kul, które przy nucie szczęścia zapewnią wygraną. Grać można na „chybił-trafił” bądź poprzez podanie konkretnych liczb. Koszt zakładu wynosi 5 zł.

Wygraną w grze Ekstra Pensja jest 5 tys. zł wypłacanych co miesiąc przez 20 lat. W zabawie istnieją też kombinacje umożliwiające wygranie nawet 50 tys. zł miesięcznie przez ten okres. Im wyższa stawka, tym wyższe wygrane w każdym stopniu.

Szczęśliwemu graczowi gratulujemy wygranej!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE