Reklama

Sukcesy uczniów ZS nr 3

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Zespół Szkół nr 3

Sukcesy uczniów ZS nr 3 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie odnoszą sukcesy w konkursach i są nagradzani za swoją wiedzę. Co takiego ostatnio osiągnęli?

11 grudnia w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie wręczono stypendia dla najzdolniejszych uczniów z województwa w ramach programu "Lubelska kuźnia talentów 2016-2019". W gronie najlepszych uczniów znaleźli się też przedstawiciele Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie: Marek Orzyłowski - uczeń klasy IV kształcący w zawodzie technik agrobiznesu oraz Małgorzata Krasuska - uczennica klasy IVa kształcąca w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Przedstawiciele ZS nr 3 będą pobierać stypendium, którego celem jest „wzmocnienie szans edukacyjnych i poziomu samorealizacji szczególnie uzdolnionych uczniów w zakresie przedmiotów zawodowych.”

Z kolei inna reprezentantka „Rolnika” - Paulina Kalinowska z klasy IV TC - zakwalifikowała się do etapu centralnego ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mediach. Uczennica pisała 14 grudnia test wiedzy i znalazła się wśród 10 najlepszych uczniów w województwie. Finał Olimpiady, mający patronat Ministra Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej i Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina odbędzie się w marcu 2019 r.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE