Reklama

Sukcesy recytatorów ŁOK na Optymistycznym Turnieju Sztuki Recytatorskiej Online

Opublikowano:
Autor:

Sukcesy recytatorów ŁOK na Optymistycznym Turnieju Sztuki Recytatorskiej Online - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Siedmioro recytatorów Łukowskiego Ośrodka Kultury znalazło się w gronie laureatów Optymistycznego Turnieju Sztuki Recytatorskiej Online.

Organizatorem konkursu był Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach. Komisja w składzie: Maria Krasowska, Joanna Janus i Halina Tunkiewicz po wysłuchaniu czterdziestu dziewięciu recytatorów zgłoszonych w formie nagrań video postanowiła przyznać:


- w kategorii klas I-IV szkół podstawowych II miejsce ex aequo Julii Osiak z Łukowskiego Ośrodka Kultury w Łukowie za utwór Franciszki Ogonowskiej „Józia posed jus?” i Annie Rokickiej z Łukowskiego Ośrodka Kultury w Łukowie za utwór „Przygoda” Marianny Bocian;


- w kategorii klas V-VIII szkół podstawowych II miejsce Joannie Lendzion z Łukowskiego Ośrodka Kultury w Łukowie za interpretację wiersza Leopolda Staffa „Wspomnienie”. Wyróżnienia w tej kategorii wiekowej otrzymują: Julia Semczuk i Natalia Dyjak z Łukowskiego Ośrodka Kultury w Łukowie za prezentację fragmentów prozy Jacka Dehnela „Lala”;


- w kategorii szkól średnich I miejsce otrzymał Kacper Siwiak z Łukowskiego Ośrodka Kultury w Łukowie za interpretację prozy Cecylii Słapek „O świętym Janie w ołtorzu”. III miejsce otrzymała Julia Sposób z Łukowskiego Ośrodka Kultury w Łukowie za prozę  Franciszki Ogonowskiej „Jak Jaśko księdza zastąpił”.


Fundatorem nagród i wyróżnień jest organizator turnieju Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymują pamiątkowe dyplomy.

Komisja serdecznie dziękuje wszystkim wykonawcom zgłoszonym do turnieju, a szczególnie tym, którzy wnieśli dużą dawkę optymizmu i humoru w nasze codzienne, pandemiczne życie. Życzymy dobrej zabawy wszystkim oglądającym prezentacje laureatów na stronie MOKu i Facebooku. Filmy dostępne będą ok. godz. 19:00 na naszym kanale YouTube https://www.youtube.com/user/moksiedlce
Zachęcamy do udziału w konkursach recytatorskich nie tylko online.
Na uroczyste wręczenie nagród i dyplomów zapraszamy w poniedziałek 15 czerwca 2020 roku o godz. 11:00 do Galerii Fotografii Fokus Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach, ul. Pułaskiego 7.
Recytatorom ŁOK serdecznie gratulujemy!!!


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE