Reklama

Sukcesy dzielnicowych

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KWP Lublin

Sukcesy dzielnicowych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Paweł Joński i Tomasz Borychowski w Komendy Powiatowej Policji w Łukowie stanęli na podium wojewódzkiego etapu konkursu "Dzielnicowy Roku". Czym musieli się wykazać policjanci?

Za nami wojewódzkie eliminacje konkursu na „Dzielnicowego Roku”. W czwartek oraz piątek 28 i 29 czerwca policjanci z województwa lubelskiego pisali test wiedzy, brali udział w zawodach strzeleckich i prezentowali swoje umiejętności w symulacjach przyjęć interesantów. Sukces w Lublinie odnieśli asp. sztab. Tomasz Borychowski i asp. sztab. Paweł Joński z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie.

Tomasz Borychowski, który nadzoruje teren zalewu Zimna Woda, ulice Łapiguz, Ławecką, Aleje Wojska Polskiego czy park miejski, wywalczył III miejsce w konkursie. I miejsce zajął asp. szt. Krzysztof Jańczuk z KPP w Hrubieszowie, a drugi był asp. szt. Krzysztof Jurczyński z KPP w Opolu Lubelskim. W odrębnej klasyfikacji wśród kierowników rewirów dzielnicowych najlepszy okazał Paweł Joński z Łukowa. Policjanci o tytuł „Dzielnicowego Roku” walczyli z ponad 40. innymi funkcjonariuszami z Komend Powiatowych.

Zawody odbyły się na terenie obiektów szkoleniowych Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie przy ul. Grenadierów. Nad prawidłowym przebiegiem konkurencji czuwali policjanci z Wydziału Prewencji oraz Wydziału Kadr i Szkolenia wojewódzkiej komendy.

Najlepsi dzielnicowi otrzymali nagrody i Puchary KWP w Lublinie. Nagrody rzeczowe dla zwycięzców ufundował Zarząd Terenowy i Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów KWP w Lublinie. Najlepsi dzielnicowi otrzymali także gratulacje od Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego - insp. Radka Bąchóra. Ponadto dwóch najlepszych funkcjonariuszy oraz najlepszy kierownik rewiru dzielnicowych weźmie udział w ogólnopolskich zawodach, który odbędzie się pod koniec października w Szkole Policji w Katowicach.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE