Reklama

Sukcesy absolwentów „Reymonta”

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Sukcesy absolwentów „Reymonta” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kacper Goławski i Przemysław Rusek - do niedawna uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie - przynoszą placówce powód do dumy. Absolwenci "Reymonta" zostali laureatami ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.

Przemysław Rusek zajął I miejsce w olimpiadzie i tym samym zyskał tzw. „otwarte drzwi” na wszystkie uczelnie wyższe w Polsce. Absolwent ZS nr 3 w Łukowie otrzymał też nagrodę finansową ufundowaną przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi i włączony został do programu stypendialnego „Agrotalenty” prowadzonego przez Fundację Banku BGŻ BNP Paribas.

Kacper Goławski, który został laureatem powyższej olimpiady, okazał się najlepszy w teście z języka angielskiego, dzięki czemu przez rok będzie stażystą koncernu Horsch w Schwandorfie w Niemczech. Absolwent łukowskiej szkoły średniej będzie też otrzymywał stypendium.

Informację o sukcesie absolwentów ZS nr 3 w Łukowie nadesłali dumni przedstawiciele szkoły.

Aktualizacja: Jak dodaje placówka, na wyróżnienie zasługuje też Małgorzata Krasuska, obecna uczennica szkoły, która zajęła IV miejsce w olimpiadzie. Uczennica za swój wynik otrzymała stypendium ufundowane przez firmę Timac AGRO Polska i została zwolniona z egzaminów zawodowych.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE