Reklama

Suchodolski do Zarządu Dróg Powiatowych, Durka do Wydziału Architektury i Budownictwa

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM Łuków

Suchodolski do Zarządu Dróg Powiatowych, Durka do Wydziału Architektury i Budownictwa - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nowy rok przyniósł zmiany personalne na stanowiskach Naczelników Starostwa Powiatowego w Łukowie oraz w Zarządzie Dróg Powiatowych. W tym drugim funkcję zastępcy dyrektora od 1 stycznia pełni Przemysław Suchodolski, dotychczasowy Naczelnik Wydziału Inwestycji i Zamówień Publicznych Starostwa Powiatowego Łukowie, jednocześnie radny miejski.

Suchodolski odchodząc do ZDP stworzył wakat w starostwie, który uzupełnił Adam Ponikowski. Nominacja ta odbyła się bez konkursu, na zasadzie awansu zawodowego. Nieoficjalnie wiadomo też, że pracę może zmienić również były burmistrz Łukowa Zbigniew Zemło, pełniący w Zarządzie Dróg Powiatowych funkcję specjalisty do spraw zamówień publicznych.

Zmiany personalne dosięgły też Wydział Geodezji oraz Wydział Architektury i Budownictwa łukowskiego starostwa. W tym pierwszym Krzysztofa Piskorka, który złożył rezygnację z pełnionej funkcji zastąpił Mariusz Kopeć, zaś w „architekturze” naczelnikiem jest teraz Paweł Durka, radny Gminy Łuków. Zastąpił on na stanowisku naczelnika Henryka Kożucha, który zmarł w końcówce zeszłego roku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE