Reklama

Strzelał do lisa, a trafił w ścianę domu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Łukowie

Strzelał do lisa, a trafił w ścianę domu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łukowscy policjanci sprawdzają okoliczności zdarzenia do jakiego doszło wczoraj w Sięciaszce. Późnym wieczorem obok małżonków siedzących na tarasie domu "przeleciał" pocisk wystrzelony z broni palnej. Okazało się, że w oddali 39-letni myśliwy polował na lisy.

O ogromnym szczęściu może mówić małżeństwo z Sięciaszki, które późnym wieczorem wypoczywało na tarasie swego domu. W pewnej chwili przeleciał obok nich drobny przedmiot, który uderzył w ścianę domu i upadł na ziemię. O fakcie powiadomiona została policja.

- Ustalający okoliczności zdarzenia policjanci dowiedzieli się, że sąsiad małżeństwa słyszał wcześniej kilka dziwnych odgłosów, tak jakby wystrzałów petard, dobiegających do niego od strony pól uprawnych. Okazało się, że w tamtym rejonie polował na lisy 39-latek z Łukowa - mówi Marcin Józwik z łukowskiej policji.

Myśliwy mówił funkcjonariuszom, że wieczorem polował na lisy i że faktycznie oddał w ich kierunku kilka strzałów. Mężczyzna zapewniał, że nie kierował broni w kierunku zabudowań. Jednak jeden z pocisków trafił w dom w Sięciaszce. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

- Policjanci zabezpieczyli broń i amunicję od myśliwego. Teraz prowadzący postępowanie ustalą czy myśliwy dochował wszelkich środków ostrożności w trakcie polowania
- mówi rzecznik.

Mundurowi będą sprawdzać też, czy myśliwy z Łukowa nie naraził małżonków z Sięciaszki na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE