Reklama

Strażacy z OSP w Stoczku Łukowskim ciągle w akcji

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: OSP w Stoczku Łukowskim

Strażacy z OSP w Stoczku Łukowskim ciągle w akcji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ochotnicza Straż Pożarna ze Stoczka Łukowskiego, która niedawno obchodziła setną rocznicę powstania, nieustannie niesie pomoc poszkodowanym. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu godzin strażacy interweniowali co najmniej w dwóch przypadkach.

Do jednej z takich interwencji doszło w poniedziałek przed godziną 18. Jednostka OSP ze Stoczka została zadysponowana do wypadku drogowego, który miał miejsce na drodze prowadzącej do miejscowości Turzec. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że samochód osobowy uderzył w dwa przydrożne drzewa zatrzymał się na poboczu. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i odłączyli akumulator w aucie. Na miejsce została wezwana też policja, która będzie wyjaśniać okoliczności zdarzenia. Na szczęście nie było osób poszkodowanych w tym zdarzeniu.

Z kolei dzisiaj w nocy, kilka minut przed godz. 1.00 jednostka OSP ze Stoczka Łukowskiego została zadysponowana do pożaru budynku gospodarczego w miejscowości Szyszki. Na miejscu zastała strażaków z miejscowej OSP, którzy opanowali już zasadniczą część pożaru. Działania ochotników ze Stoczka polegały na oddymieniu pomieszczenia, przelaniu wodą tlących się elementów i sprawdzenia, czy nigdzie nie znajduje się zarzewie ognia. Akcję zakończono kilka minut przed godziną 2 w nocy. Uczestniczyli w niej również  strażacy z OSP w Jedlance i PSP w Łukowie a także policja.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE