Reklama

Strażacy gaszą pożary traw i poszycia leśnego. Uważajmy, aby nie zaprószyć ognia

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: OSP Krzywda

Strażacy gaszą pożary traw i poszycia leśnego. Uważajmy, aby nie zaprószyć ognia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jest gorąco i sucho. W ostatnich dniach nasi strażacy wjeżdżali do wielu akcji.

ZIMNA WODA W poniedziałek, 24 czerwca ok. godz. 22:39 na nasypie kolejowym w Zimnej Wodzie zapaliła się trawa. Pożar ugasili strażacy-ochotnicy z Krzywdy i Radoryża Kościelnego.

SULEJE We wtorek, 25 czerwca ok. godz. 14:25 strażacy zawodowi z Łukowa ugasili pożar 1 ara poszycia gleby w Sulejach.

BORKI Tego samego dnia ok. godz. 21:34 strażacy zawodowi z Łukowa oraz strażacy-ochotnicy ze Stoczka i Zgórznicy ugasili pożar 1 ara poszycia gleby w Borkach.

HUTA RADORYSKA W czwartek, 27 czerwca ok. godz. 11:36 strażacy-ochotnicy z Radoryża Kościelnego i Krzywdy ugasili pożar 20 arów trawy na nieużytkach w Hucie Radoryskiej.

GRĘZÓWKA W piątek, 28 czerwca ok. godz. 12:33 strażacy zawodowi z Łukowa oraz strażacy-ochotnicy z Gręzówki ugasili pożar 2 arów trawy na nieużytkach w Gręzówce.

HUTA RADORYSKA W niedzielę, 30 czerwca ok. godz. 11:54 strażacy-ochotnicy z Krzywdy i z Radoryża Kościelnego ugasili pożar 3 arów łąki i torfu na nieużytkach rolnych w Hucie Radoryskiej.

GRĘZÓWKA W poniedziałek, 1 lipca ok. godz. 5:43 straż otrzymała powiadomienie o pożarze lasu w Gręzówce. Po przybyciu na miejsce dwóch zastępów strażaków zawodowych z Łukowa i dwóch zastępów strażaków-ochotników z miejscowej jednostki okazało się, że paliły się stare ciśnieniowe puszki po farbie. Działania straży polegały na podaniu jednego prądu wody na puszki i obszar 10 arów wokół nich.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE