Reklama

Strażackie interwencje: czwartek 6 września

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Strażackie interwencje: czwartek 6 września - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Cztery wyjazdy odnotowali strażacy w czwartek 6 września. Natomiast dzisiejszego poranka wyjeżdżali m.in. na ul. Radzyńską.

Czwartek strażacy rozpoczęli od - opisywanej już - interwencji w Staninie. Około godz. 1 w nocy w miejscowości tej płonął drewniany budynek gospodarczy. Natomiast około kwadransa przez godz. 9 rano wezwana została Ochotnicza Straż Pożarna w Stoczku Łukowskim. W pobliżu budynku hali sportowej w miasteczku zagnieździły się zagrażające uczniom osy. Strażacy usunęli zagrożenie i zajęli się drugim gniazdem z owadami, które zlokalizowane było pod jednym z parapetów.

O godz. 14 strażacy interweniowali przy kolizji drogowej, do której doszło w Nurzynie w gminie Trzebieszów. Na miejscu pojawił się 1 zastęp PSP, który usunął z jezdni pozostałości po pojazdach i usunął rozlane na drogę płyny eksploatacyjne.

Około godz. 17.20 ponownie interweniowała straż w Stoczku Łukowskim. Wspólnie z ochotnikami z OSP w Starej Róży strażacy gasili pożar trawy w tej miejscowości. Zanim udało się ugasić ogień, spłonęło około 5 arów nieużytków.

W piątek przed południem strażacy wyjeżdżali trzy razy do różnego rodzaju wezwań. Około godz. 9.20 w Ciechominie (gm. Wola Mysłowska) gniazdo szerszeni usuwali ochotnicy z OSP w Ksawerynowie. O godzinie 9.22 na ul. Radzyńskiej w Łukowie wysypały się na drogę bele słomy przewożone przez jedną z ciężarówek. Na miejscu pojawił się 1 zastęp PSP z Łukowa, który odnotował, że słoma nie zagraża innym pojazdom poruszającym się po krajówce.

Natomiast przed godz. 9.30 w Ryżkach (gm. Łuków) zderzyły się ze sobą Skoda Octavia i Honda Accord. Na miejscu pojawiły się 2 zastępy PSP z Łukowa, które uprzątnęły miejsce zdarzenia. W kolizji nikt nie odniósł obrażeń.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE