Reklama

Straż przy "Biedronce"

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Czytelnik

Straż przy "Biedronce" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wyjazdy do pożarów oraz do neutralizacji plam na drodze i parkingu to bilans pracy strażaków w poniedziałek 15 kwietnia. Straż pożarna dwukrotnie pojawiła się m.in. przy supermarkecie "Biedronka".

Pierwsze wezwanie strażacy odnotowali około godz. 14:45, udając się na al. Kościuszki w Łukowie. Na ulicy tej znajdowała się śliska plama, zagrażająca ruchowi pojazdów. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i zmyli ropopochodną substancję przy użyciu środków chemicznych.

Podobna interwencja miała też miejsce na parkingu przy supermarkecie „Biedronka” niedaleko osiedla Sienkiewicza w Łukowie. Kilka minut przed godziną 16 na parkingu przewrócił się skuter, z którego zaczęła wylewać się benzyna. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i zebrali substancję. Miejsce przekazali następnie policji.

Straż pod „Biedronką” pojawiła się też około godziny wcześniej. Przed godz. 15 na terenie obok supermarketu paliły się nieużytki i pozostałości roślinne. Do ich gaszenia użyto prądu wody i tłumic. Płomienie gaszono także na ulicy Źródlanej w Łukowie (interwencja zastępu PSP z Łukowa około godz. 15:10), a także w Budziskach w gminie Adamów. W tym ostatnim przypadku płonął las o powierzchni około 0,7 hektara, a ogień oprócz zastępu Państwowej Straży Pożarnej z Łukowa gasili też strażacy ochotnicy z OSP w Adamowie, OSP w Woli Gułowskiej (dwie jednostki) i OSP w Ferdynandowie. W sumie podano 4 prądy wody, a środek do gaszenia ognia dowożono z hydrantów ulokowanych w sąsiedniej miejscowości.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE