Reklama

Straciłeś dokumenty? Zgłoś to. Nie ryzykuj

Opublikowano:
Autor:

Straciłeś dokumenty? Zgłoś to. Nie ryzykuj - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Związek Banków Polskich przy współpracy z Komendą Główną Policji uruchomił program, który ma na celu szybkie i efektowne zastrzeganie skradzionych lub zagubionych kart płatniczych i dokumentów.

W ramach Kampanii Informacyjnej Systemu DOKUMENTY ZASTRZEŻONE, Związek Banków Polskich pod honorowym patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych oraz Federacji Konsumentów i przy współpracy z Komendą Główną Policji uruchomił program dzięki, któremu w szybki i sprawny sposób zastrzeżemy skradzioną lub utraconą kartę płatniczą. Zastrzeżenia możemy dokonać w banku. Oprócz kart płatniczych w placówkach bankowych możemy też zastrzec dokumenty tożsamości. Dzięki tej usłudze w łatwy sposób możemy uchronić się przed wyłudzeniem środków pieniężnych.

Informacje z jednego banku poprzez System DOKUMENTY ZASTRZEŻONE są błyskawicznie przekazywane do każdego banku i innych instytucji korzystających z systemu DZ! Samo zgłoszenie na policję, czy w Urzędzie Gminy o zagubieniu np. dowodu osobistego nie wystarczy.

Lista banków, które przyjmują zgłoszenia oraz przydatne informacje znajdują się na stronie internetowej Kampanii Informacyjnej Systemu  DOKUMENTY ZASTRZEŻONE. By zastrzec swoją kartę wystarczy zadzwonić pod numer telefonu (+48) 828 828 828. Jest to możliwe z każdego miejsca na świecie, o każdej porze, zarówno z telefonów stacjonarnych, jak i komórkowych. Kontakt możliwy jest przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. 

Źródło: KPP w Łukowie. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE