Reklama

Stoją, niszczeją i straszą

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Stoją, niszczeją i straszą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na terenie naszego miasta jest kilka miejsc, które aż proszą się o interwencję. Szpecą miasto, a według niektórych zagrażają bezpieczeństwu. Co dalej z łukowskimi \'straszydłami\'?

Podczas ostatniej sesji Rady Miasta, która odbyła się 24 listopada, radny Ryszard Smolarz zapytał o to, co da się zrobić z budynkiem znajdującym się w niedalekiej odległości od Szkoły Podstawowej nr 4. Jest to działka prywatna. Stoi na niej budynek, który niszczeje. Burmistrz zapowiedział, że w tej sprawie ponowi prośby do Inspektora Nadzoru Budowlanego o sprawdzenie czy ten budynek nie grozi zawaleniem.  

Podobna sytuacja ma miejsce na os. Unitów Podlaskich. O interwencję w sprawie budynku naprzeciwko Przedszkola Miejskiego nr 7 „Szczęśliwa Siódemka” wielokrotnie prosił radny Krzysztof Okliński.  

Jeżeli organ uprawniony nie wyda nakazu wyburzenia tego budynku, my jako miasto niewiele możemy zrobić. To działka prywatna – powiedział burmistrz Dariusz Szustek.  


Z mapy naszego miasta w ostatnich miesiącach zniknęło kilka budynków, m.in. przy ul. Warszawskiej, który kilka miesięcy temu się palił, a także budynek przy ul. Browarnej. Czy dwa omawiane przez radnych miejsca także zmienią swój wygląd? Czas pokaże. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE