Reklama

Reklama

STOCZEK ŁUKOWSKI Gmina wspiera seniorów

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

STOCZEK ŁUKOWSKI Gmina wspiera seniorów  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Stoczku Łukowskim bierze udział w Ogólnopolskiej Akcji Wspieraj Seniora.

Reklama

 

Akcja trwa od 26 października.. -  Pracownicy Ośrodka pomogli 50 seniorom w wieku 70 lat i więcej z terenu Gminy Stoczek Łukowski, którzy zdecydowali się pozostać w domu w związku z utrzymującym się stanem epidemii - informuje Paweł Lasota kierownik GOPS Stoczek Łukowski

 

Pomoc polegała na: zrobieniu zakupów, odebraniu recept, wykupieniu lekarstw, opłaceniu rachunków. Seniorzy w głównej mierze kontaktowali się telefonicznie z GOPS Stoczek Łukowski, następnie pracownik ośrodka ustalił z Seniorem usługę wsparcia. Koszty wykonanych przez pracownika Ośrodka zakupów pokrywa Senior.

Ośrodek objął również wsparciem rodziny dotknięte kwarantanną w związku z pandemią Covid -19.

 

Ośrodek w dalszym ciągu apeluje do wszystkich mieszkańców gminy, aby w tym trudnym czasie zwracali szczególną uwagę na osoby wymagające pomocy, w szczególności osoby samotne, starsze i niepełnosprawne, które nie mogą liczyć na pomoc najbliższej rodziny.

 

Kontaktować się można  pod numer tel. 0-257970177 lub e-mail : gopsstoczek@wp.pl

 

Ośrodek informuje, że pracownicy socjalni odwiedzający osoby starsze posiadają przy sobie legitymacje służbowe wraz z zdjęciem. Bardzo prosimy o szczególną ostrożność, gdyż osoby starsze są narażone na oszustów którzy podszywają się pod inne osoby. Poniżej przedstawiamy foto - relacje z działalności pracowników Ośrodka.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy