Reklama

Reklama

Stawiają na profilaktykę

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Stawiają na profilaktykę  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie organizuje konkurs na „Profilaktyka Roku 2020”

Reklama

Tytuł i nagrodę otrzyma osoba, której działania przyczyniają się, w sposób znaczący, do realizacji zadań zapisanych w „Miejskim Programie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Łuków na 2020 rok”.

 

 

Działania o których mowa, powinna cechować: kreatywność, zaangażowanie, znajomość potrzeb środowiska lokalnego, efektywność - mierzona pozytywnym przyjmowaniem przez adresatów oraz umiejętność współdziałania z innymi.

 

 

Kandydaturę do tytułu należy zgłaszać na formularzu, którego pobranie jest możliwe ze strony internetowej Komisji - www.komisja.lukow.pl oraz ze strony Urzędu Miasta Łuków - www.lukow.pl.

 

 

Uzupełnione formularze należy składać na adres: Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie, ul. Zdanowskiego 15, 21-400 Łuków (pokój nr 3, na parterze), do dnia 11 grudnia 2020 r. O ich rozpatrzeniu decydować będzie data wpływu.

 

 

Wynik postępowania konkursowego będzie ogłoszony na stronie internetowej www.komisja.lukow.pl, a także na www.lukow.pl.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy