Reklama

Stanisław Piotrowicz przyjedzie do Łukowa

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Stanisław Piotrowicz przyjedzie do Łukowa - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zarząd Powiatowy Prawa i Sprawiedliwości w Łukowie zaprasza na spotkanie z Posłem na Sejm RP Stanisławem Piotrowiczem, Przewodniczącym Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka. Parlamentarzysta przyjedzie do naszego miasta w sobotę 23 czerwca.

Na sobotę 23 czerwca zaplanowano spotkanie z Posłem na Sejm RP Stanisławem Piotrowiczem (PiS). Na wydarzenie w Łukowskim Ośrodku Kultury zapraszają lokalne struktury partii.

Reprezentujący rządzącą partię parlamentarzysta urodził się w 1952 roku w Bochni. Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polityków Prawa i Sprawiedliwości, w przeszłości pełnił funkcję prokuratora, sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, był też senatorem VI i VII kadencji. Od 2011 jest natomiast posłem, w chwili obecnej pełni funkcję Przewodniczącego Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka.

Jak podaje Wikipedia, poseł Piotrowicz w Sejmie VIII kadencji odegrał aktywną rolę w wydarzeniach związanych z kryzysem wokół Trybunału Konstytucyjnego, m.in. reprezentował posłów-wnioskodawców w trakcie prac nad dwiema ustawami zmieniającymi ustawę o Trybunale Konstytucyjnym oraz projektów pięciu uchwał o stwierdzeniu „braku mocy prawnej” uchwał w sprawie wyboru sędziów TK przez Sejm VII kadencji.

Początek spotkania z parlamentarzystą w Łukowie zaplanowano na godz. 18 w Sali Widowiskowej ŁOK.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE