Reklama

STANIN, KRZYWDA, GMINA ŁUKÓW Imprezy dla pań

Opublikowano:
Autor:

STANIN, KRZYWDA, GMINA ŁUKÓW Imprezy dla pań - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gminy organizują imprezy z okazji Dnia Kobiet. Będzie się działo.

HALINKA Z „KIEPSKICH” W DOMU STRAŻAKA Gminna Biblioteka w Krzywdzie i Wójt Gminy zapraszają w niedzielę 8 marca na g.15:00 do Domu Strażaka w Krzywdzie, gdzie odbędą się uroczystości Gminnego Dnia Kobiet. W programie życzenia, spotkanie z aktorką Marzeną Kipel- Sztuką, znaną z roli Halinki w serialu „Świat według Kiepskich”. Występy lokalnych artystów Łucji Mateńko, Kingi Sowa, zespołu Fale Wilgi, kawa, herbata, ciasto.  Wstęp 10 zł.

UROCZYSTOŚĆ DLA PAŃ  Wójt Gminy Stanin i Rada Sołecka Wsi Stanin  zapraszają wszystkie panie ze Stanina, Wesołówki, Kosut i Jarczówka na Uroczysty Dzień Kobiet  w niedzielę 8 marca  o godz. 17.00 w Sali CSK w Staninie. W programie: uroczyste powitanie, występy artystyczne dzieci z Zespołu Szkół w Staninie, słodki poczęstunek.

 

KONCERT ZESPOŁU PARTITA I GALA KONKURSU "KOBIETA ROKU GMINY ŁUKÓW 2020" W niedzielę 8 marca o  godz. 16 w Parisel Place w Klimkach odbędzie się  Gala VI Edycji Konkursu "Kobieta Roku Gminy Łuków 2020". Bezpłatne imienne karnety wstępu można pobrać w GOK Łuków, aż do wyczerpania limitu miejsc. Karnety wyłącznie dla mieszkanek Gminy Łuków. Z koncertem wystąpi zespół PARTITA, w którym kiedyś śpiewała Alicja Majewska. Zespół jest znany z takich przebojów, jak: „Pytasz mnie co Ci dam”, „Mamy tylko siebie”, „Kiedy wiosna buchnie majem”.

 UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE