Reklama

Stand up w Decybelu - wygraj wejściówki!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Bears Riders

Stand up w Decybelu - wygraj wejściówki! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Znudziły Ci się pospolite kabarety? Przyjdź w najbliższy piątek do Decybela na wieczór stand up! Weź też udział w naszym konkursie! Do wygrania mamy dwie podwójne wejściówki na wydarzenie!

Maciek Adamczyk, Gaweł Feliga, Paweł Szumowski i Darek Gadowski to standuperzy, którzy już w najbliższy piątek dadzą pokaz swoich możliwości w klubie Decybel. Na wydarzenie zapraszają motocykliści z Bears Riders Łuków i Girls Riders Łuków oraz Magnes TV i Klub Decybel. Początek wspólnej zabawy o godzinie 20.00.

Z tej okazji, redakcja portalu Lukow24.pl organizuje konkurs, w którym do wygrania są DWIE PODWÓJNE WEJŚCIÓWKI na wydarzenie! Co trzeba zrobić, by wygrać?

  • napisz maila pod adres [email protected] i uzasadnij, dlaczego właśnie Ty powinieneś wygrać naszą nagrodę
  • na wiadomości czekamy do środy 30 listopada do godziny 17.00
  • do zwycięzców wyślemy zwrotnego maila z prośbą o podanie danych personalnych osób, które otrzymają wejściówki na występ stand up. UWAGA! Na te informacje czekamy do czwartku 1 grudnia do godz. 17.00! Kontakt po tej godzinie uznany zostanie za nieważny!
  • Jeżeli w powyższym terminie otrzymamy od zwycięzców imiona i nazwiska osób, które wchodzą na kabaretowe wydarzenie, niezwłocznie przekażemy je managerowi Decybela. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą do godz. 17.00 w czwartek 1 grudnia, nagroda przepada!

Istnieje też możliwość regularnego nabycia biletów na wydarzenie. W przedsprzedaży wynoszą one 30 zł, natomiast w dniu występu standuperów 35 zł. Uwaga! Wydarzenie jest przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich. Poniżej krótkie notatki o gwiazdach wieczoru:

MACIEK ADAMCZYK - Jeden z bardziej doświadczonych komików w Polsce, stand-upem zajmuje się od 7 lat. W swoich występach szuka ze stoickim spokojem absurdów, słabostek i wad rodzaju ludzkiego, wyciągając je na światło dzienne, ale jednocześnie serwując im kubek dobrego kakao. Komedia Maćka Adamczyka to sycąca strawa dla duszy, na pewno nie odejdziecie od stołu zawiedzeni.

GAWEŁ FELIGA - Występował w Comedy Central. W Przyjaciółkach grał człowieka rozmawiającego przez telefon. Raczej nie jest złym człowiekiem, mimo że był w telewizji. Sceptyczny, trochę mizantrop; próbuje ukryć ten fakt opowiadając żarty o tym jak bardzo jesteśmy zgubieni. Lubi mówić o języku, muzyce i konsumpcji. Nie boi się poruszać tematów trudnych i kontrowersyjnych. Obecnie (dokładnie w tym momencie) pisze żart o sałatce colesław.

PAWEŁ SZUMOWSKI - Jest tym, przed kim ostrzegała Cię mama, tym o którym chce zapomnieć jeden 8 L . To on otwiera wino z Sidneyem Polakiem, spaceruje z Munkiem Staszczykiem po Warszawie i pamięta lato ze snów. W życiu już odpowiedział sobie na jedno ważne pytanie. Co lubisz robić? A potem zaczął to robić. Od roku jeździ po całym świecie ze swoim stand-upem.

DAREK GADOWSKI - Człowiek o wielu zainteresowaniach i nikłej wytrwałości. Obserwator ludzi i życia. Wie co i jak trzeba zrobić, ale uwielbia robić inaczej tylko po to, żeby sprawdzić co ciekawego się wydarzy. Krytyk tradycji i obyczajów. Unika ludzi bez poczucia humoru.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE