Reklama

Sprzęt dla strażaków

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KRUS w Łukowie

Sprzęt dla strażaków - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Strażacy z OSP w Radoryżu Kościelnym otrzymali zestaw do ratowania życia ludzkiego. Sprzęt przekazała Placówka Terenowa KRUS w Łukowie.

Licząca ponad 60 druhów jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Radoryżu Kościelnym otrzymała nowy zestaw do ratowania życia i zdrowia ludzkiego. Na wyposażeniu torby medycznej R-1 znajdują się m.in. materiały opatrunkowe, latarki, szyny do unieruchomienia złamań, koc termoizolacyjny, czy przyrząd do płukania gałki ocznej.

Torbę medyczną na ręce prezesa OSP w Radoryżu Kościelnym Józefa Strzyżewskiego przekazała 14 września kierownik KRUS w Łukowie Magdalena Lotek. Praktyka ta jest realizowana od wielu lat przez wszystkie placówki Kasy w Polsce, ponieważ torba otrzymana przez ochotników z Radoryża jest jednym z 1700 tego typu podarunków w kraju.

OSP Radoryż Kościelny liczy dziś 61 druhów, w tym 10 kobiet. Strażacy z tej jednostki interweniują m.in. przy wypadkach rolniczych. W jednostce służy 7 ratowników medycznych, którzy będą korzystać z nowego wyposażenia. Oby musieli robić to jak najrzadziej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE