Reklama

Reklama

Sprzątanie zbiornika w Domaszkach

Opublikowano: 17 listopada 2020 16:00
Autor: mo

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Zarząd Koła PZW Łuków Miasto informuje że w sobotę 21 listopada o godzinie 10:00 organizuje na zbiorniku Żwirownia Dudziński w miejscowości Domaszki czyn społeczny.

Reklama

 - W tym dniu chcielibyśmy posprzątać śmieci, które "zapomnieli" zabrać ze sobą ze stanowisk koledzy "wędkarze". Zbiórka przy wyspie.

Jednocześnie informujmy ze w związku z pandemią Covid-19 wymagane jest bezwzględne przestrzeganie obowiązujących ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii – informują organizatorzy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 15 dni temu | ocena +8 / -4

    Nurek

    To se piszcie na stronie koła wędkarskiego. Liczycie na czym społeczny że się zbiegną z okolicy po pijakach sprzątać? A gdzie wasza straż nie widzi że ( wędkarze ) śmiecą w swoim obejściu ?

  • 15 dni temu | ocena +9 / -4

    klk

    no comment