Reklama

Sprawdzali wiedzę o papieżu Polaku

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: GOK / Gmina Łuków

Sprawdzali wiedzę o papieżu Polaku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kinga Zając ze Świdrów została zwyciężczynią turnieju wiedzy o świętym Janie Pawle II. Konkurs zorganizowany w 40 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża przygotował Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie.

Uczestnicy konkursu zmierzyli się z 40 pytaniami z zakresu życia i pontyfikatu św. Jana Pawła II. Na zaznaczenie poprawnej odpowiedzi spośród trzech dostępnych było tylko 5 sekund. Na zwycięzców Turnieju czekały nagrody w postaci elektroniki. Zwycięzcami okazali się Kinga Zając (13 l.) ze Świdrów z liczbą 33 poprawnie udzielonych odpowiedzi, Julia Jezierska (18 l.) z Aleksandrowa z wynikiem 32 punktów i Wiktoria Skwarek z Dminina z liczbą 29 poprawnie udzielonych odpowiedzi.

W czołówce zabawę ukończyli dorośli uczestnicy turnieju wiedzy. Iwona Myka z Łukowa uzyskała 29 pkt., Monika Kurowska z Łukowa - 28 pkt, a Elżbieta Domiańczyk z Łukowa ukończyła test z liczbą 27 poprawnych odpowiedzi. Organizatorem Turnieju Wiedzy był Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie, patronat nad wydarzeniem objął wójt Gminy Łuków Mariusz Osiak.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE