Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Sprawdź co wiesz o Łukowie i wygraj nagrody

wiadomosci Gra startuje w piątek, 18 września o godz. 9:00 w parku miejskim przy ul. Warszawskiej w Łukowie.

mz

Opublikowano: 11 września 2020 07:12 | Aktualizacja: 11 września 2020 07:17

Do udziału w grze zaproszone są osoby w różnym wieku, zarówno członkowie rodzin, grupy przyjaciół, czy uczniowie szkół. Na zwycięzców czekają nagrody.

 

Gra - z uwagi na zagrożenie epidemiczne - będzie się odbywać z zachowaniem niezbędnych obostrzeń sanitarnych i będzie polegała na odkryciu kilku ukrytych uprzednio w zagadkach miejsc naszego miasta. Jej zwycięzcami zostaną członkowie tej drużyny, którzy poradzą sobie najszybciej z zagadkową trasą oraz pytaniami przy gotowanymi na punktach kontrolnych przez organizatorów.

 

Osoby chcące wspólnie odkrywać nietypowe, często nieznane miejsca w mieście, mogą się rejestrować drogą mailową [email protected], [email protected], bądź drogą telefoniczną 25 798 27 21, 661 654 609.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija15 września.

 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.