Reklama

Spotkanie w Kamenie z Piotrem Wróblem

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Spotkanie w Kamenie z Piotrem Wróblem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wolontariusz Piotr Wróbel był gościem kolejnego spotkania działającego przy ŁOK w Łukowie Klubu Kamena. Gość opowiadał m.in. o swojej aktywności w różnego rodzaju akcjach charytatywnych.

Wolontariusz podzielił się z publicznością swoimi doświadczeniami i osiągnięciami w bezinteresownej służbie potrzebującym. Wśród zebranych znaleźli się również ci, którzy indywidualnie dziękowali Piotrkowi za efekty jego pracy. Piotr Wróbel otrzymał w podziękowaniu za spotkanie - najnowszą Antologię Stania Literackiej SPP z publikacją twórczości Zofii Kamoli. Dzieło przeznaczył na licytację wspomagającą potrzebujących.

Podczas spotkania klubu Kamena, które odbyło się we wtorek 12 marca, zaprezentowały się także młode poetki z Klubu Młodych Twórców z IV LO im Jana Pawła II w Łukowie: Joanna Karwowska, Weronika Niedziółka i Nikola Wasyljew. W oprawie muzycznej wystąpiła - Patrycja Radomyska, śpiewając piosenki z repertuaru Kayah oraz Adele. Na koniec spotkania Zofia Kamola zadedykowała zebranym poezję walentynkową.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE