Reklama

Spotkanie dla rolników i KGW

Opublikowano: pon, 18 lut 2019 10:15
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

Spotkanie dla rolników i KGW - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Biuro Powiatowe ARiMR w Łukowie oraz Urząd Skarbowy w Łukowie zapraszają wszystkich rolników oraz przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich na spotkanie informacyjno-szkoleniowe. Odbędzie się ono we wtorek 26 lutego.

Spotkanie jest odpowiedzią na zapytania kierowane do pracowników ARiMR dotyczące zasad prowadzenia uproszczonej ewidencji przychodów i rozchodów przez Koła Gospodyń Wiejskich. Wspólnie z przedstawicielami Urzędu Skarbowego w Łukowie, pracownicy agencji wytłumaczą m.in. jak rejestrować KGW, jak wydatkować i rozliczać dotacje otrzymywane przez te grupy, a także jak prowadzić uproszczoną ewidencję przychodów i rozchodów.

Przedstawiciele ARiMR wytłumaczą też rolnikom, jak używać portalu IRZplus, umożliwiającego m.in. rejestrację zwierząt gospodarskich. Wyjaśnią też tegoroczne zasady przyznawania płatności obszarowych, w tym zagadnienia związane z delimitacją obszarów ONW.

Spotkanie odbędzie się w przyszły wtorek, 26 lutego w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego przy ul. Piłsudskiego 17 w Łukowie. Zaplanowano je na godzinę 10.00.

Ponadto jak informuje ARiMR w Łukowie, w siedzibie agencji można składać do 14 marca oświadczenia potwierdzające brak zmian we wniosku o płatności bezpośrednie w stosunku do roku 2018.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE