Reklama

Spotkanie burmistrza z mieszkańcami

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM Łuków

Spotkanie burmistrza z mieszkańcami  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na czwartek, 13 czerwca o godz. 18 w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi zaplanowano pierwsze z cyklu spotkanie burmistrza Piotra Płudowskiego z mieszkańcami.

Burmistrz Miasta Łuków Piotr Płudowski zaprasza wszystkich mieszkańców na cykl spotkań poświęconych bieżącym sprawom w mieście. W ich trakcie będzie możliwość dyskusji i zadawania pytań.

Spotkania będą miały cykliczny charakter. Jako pierwsi swoje spostrzeżenia będą mogli wymienić mieszkańcy ul. Radzyńskiej, ul. Cieszkowizna i ulic sąsiednich. Do rozmów z burmistrzem Łukowa zaproszeni są jednak wszyscy mieszkańcy bez względu na miejsce zamieszkania.

Pierwsze z planowanego cyklu spotkań odbędzie się w czwartek 13 czerwca 2019 r. o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. ks. Stanisława Konarskiego w Łukowie (ul. Cieszkowizna 13). W trakcie spotkania władze Łukowa oraz urzędnicy omówią bieżącą sytuację w mieście. Mieszkańcy będą mogli zadawać pytania dotyczące realizowanych i planowanych inwestycji, będą mogli też przedstawić pomysły i bolączki związane z mieszkaniem i funkcjonowaniem w Łukowie.

Burmistrz Łukowa planuje też spotkania z mieszkańcami w innych częściach Łukowa, spotkania z mieszkańcami osiedli mieszkaniowych oraz mieszkańcami domów jednorodzinnych.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE