Reklama

Spędź wakacje z Projektem!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Projekt

Spędź wakacje z Projektem! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 6 wydarzeń, 6 dni konkretnej rozrywki. To propozycja grupy nieformalnej Projekt na wspólne spędzenie wakacji w naszym mieście. Sprawdź, co czeka mieszkańców Łukowa w najbliższych tygodniach.

Turniej FIFA 17, dyskoteka w amfiteatrze, czy też gra terenowa. To jedynie niektóre atrakcje, które na letnie wieczory przygotowała mieszkańcom Łukowa nieformalna Ekipa Projekt. Jak informuje jej przedstawiciel Jakub Rodak, jest to pomysł na ożywienie naszego miasta w okresie wyjazdów oraz urlopów.

Wakacje z Projektem to cykl 6 imprez, które odbywać się będą od 19 lipca do 18 sierpnia. Jako pierwszy zorganizowany zostanie turniej w grę FIFA 17, na którym spotkają się fani elektronicznej rozgrywki. Zaplanowano go już na środę 19 lipca. W planach jest też przeprowadzenie tanecznej zabawy w parku miejskim, czy też gra terenowa oraz wspólne grillowanie.  Poniżej przedstawiamy szczegóły wydarzeń:

AMFI DANCE NIGHT (29 LIPCA)
Na jeden wieczór płyta amfiteatru zamieni się w klubowy parkiet! Idealna szansa na spotkanie ze znajomymi przy klubowych, elektronicznych rytmach. Taneczną imprezę w godzinach 20.00 – 24.00 nakręcać będzie DJ-ski duet Kowal & Smyku

WIELKI TURNIEJ FIFA 17 (19 LIPCA).
Turniej w grę FIFA 17 ( gra piłkarska ). Rozgrywki prowadzone na platformie XONE. Turniej z nagrodami, udział w pełni darmowy. Zapisy prowadzone są przez formularz online. Pula nagród 350 zł.  Miejsce: Łukowski Ośrodek Kultury, godz. 10.00 – 18.00.

GRA TERENOWA LLU (18 SIERPNIA)
Gra terenowa. Zachęcamy mieszkańców do aktywnego wypoczynku  i szukania po całym Łukowie ukrytych wcześniej symboli LLU. Ich lokalizacje zamieszczone zostaną wcześniej w Internecie. Osoby, które odnajdą tabliczki z symbolem naszego miasta, będą mogły zgłosić się do Łukowskiego Ośrodka Kultury po odbiór nagród. Osoba, która zbierze najwięcej znajdziek otrzyma nagrodę specjalną.

WIECZÓR PLANSZÓWEK (22 LIPCA)
Sposób na spędzenie wolnego wieczoru ze znajomymi przy rozmaitych grach planszowych. Rozrywka nie tylko dla najmłodszych, gry planszowe o różnym stopniu zaawansowania (taktyczne, ekonomiczne, rozrywkowe, imprezowe). Miejsce: Burgerownia Dubaj, godz: 18.00 - 24.00.

FREESTYLE COLOSSEUM (5 SIERPNIA)
Impreza Hip-Hopowa, konwencja mocno przypominająca Bitwę o Łuków. Zapraszamy 8 freestylowców, którzy walczą w konwencji rap battle (losują temat, następnie improwizują słownie pod hip-hopowy podkład muzyczny). Osoba, która pokaże wyższość nad przeciwnikiem, wygrywa. O ostatecznym triumfie zadecyduje publiczność oraz sędziowie. Miejsce: Amfiteatr w parku miejskim, godz. 19.00 -21.00

WSPÓLNE GRILLOWANIE Z PROJEKTEM (13 SIERPNIA)
Impreza w Parku Miejskim. Zachęcamy Łukowian do spędzenia weekendu w parku, wspólnie grillując z innymi mieszkańcami. Atmosfera piknikowa, czas umilać będzie DJ grający w amfiteatrze. Organizatorzy przewidują też zabawy ruchowe, takie jak np. gra w freesbee. Darmowy trening workout fitness poprowadzi natomiast trener Karolina Kuryła. Miejsce: Amfiteatr w parku miejskim, godz. 15.00 - 20.00.

Wszystkie imprezy są w pełni darmowe. Oprócz grupy Projekt, organizuje je Łukowski Ośrodek Kultury i Miasto Łuków. Patronat nad przedsięwzięciem objął m.in. portal internetowy Łuków24.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE