Reklama

Spędź ferie w muzeum

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

Spędź ferie w muzeum - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Muzeum Regionalne w Łukowie zaprasza wszystkich uczniów do wspólnego spędzania ferii zimowych. W programie m.in. warsztaty rzeźbiarskie, fotograficzne oraz zwiedzanie muzealnych zakątków i ekspozycji.

- Jeśli nie masz pomysłu na spędzenie tegorocznych ferii, jeśli nie ma śniegu lub po prostu chcesz ciekawie spędzić czas i odpocząć od komputera, zapraszamy do łukowskiego muzeum. Z okazji ferii przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę zajęć i warsztatów o różnorodnej tematyce - zachęcają do pracownicy Muzeum Regionalnego w Łukowie.

Placówka na czas zimowego wypoczynku przygotowała dla wszystkich uczniów szkół warsztaty fotograficzne i rzeźbiarskie, a także zajęcia na których można będzie nauczyć się szydełkowania i haftu. Warsztaty fotograficzne oraz zajęcia z zakresu robótek ręcznych odbywać się będą codziennie w trakcie ferii zimowych (11-24 lutego) w godz. 11.00 - 13.00. Koszt udziału w zajęciach to 5 zł za jeden dzień. Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu 25 798 27 16 lub w gmachu muzeum. Placówka zapewnia wszystkie materiały do zajęć rękodzielniczych.

Równolegle w Muzeum prowadzone będą warsztaty rzeźbiarskie. Kierować nimi będzie Krzysztof Osak, twórca ludowy, stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Warsztaty te rozpoczynają się już w styczniu i będą kontynuowane do końca 2019 roku. Można w nich uczestniczyć nie tylko podczas ferii zimowych, ale też systematycznie przez cały rok. Zapisy na warsztaty rzeźbiarskie oraz ustalenie dokładnego terminu zajęć odbywa się telefonicznie pod numerem 602 866 804. Liczba miejsc ograniczona.

- Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w warsztatach, jak również do zwiedzania naszych ekspozycji. Zdradzimy tajemnicę, że na wystawie stałej pt. „Łukowskie Amonity” czeka na Państwa niespodzianka - zachęcają do odwiedzin placówki przedstawiciele Muzeum Regionalnego.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE