Reklama

Sobota z kabaretem i piosenką

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Sobota z kabaretem i piosenką - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Za nami drugi dzień Dni Łukowa. Na łukowskiej scenie zaprezentował się Roberto Zucaro, Teatr Tańca Kwieciste Gwiazdy, kabaret K2 i zespół Exaited. Biesiadę zakończył pojedynek DJ-ów.

Biesiada Łukowska rozpoczęła się o godzinie 18.00. Wówczas zgromadzeni przed sceną łukowianie oraz przybyli do naszego miasta mieszkańcy okolicznych miejscowości usłyszeli największe przeboje Roberto Zucaro. Tuż po nim zaprezentował się ukraiński Teatr Tańca „Kwieciste Gwiazdy”. Grupę taneczną tworzą między innymi wychowankowie Rodzinnego Domu Dziecka z miejscowości Kiwercy. Podczas swoich koncertów prezentują tańce ludowe świata, w tym także polskie, ukraińskie, chińskie czy hiszpańskie.  

Kolejnym punktem programu biesiady był występ zielonogórskiego kabaretu K2. Michał Zenkner i Bartosz Klauziński w swoich skeczach nawiązali m.in. do aktualnej sytuacji międzynarodowej. Nie zabrakło żartów dotyczących polskich przywar, w tym przypadku wystawnego organizowania przyjęć rodzinnych.   Zanim na scenie pojawiła się wyczekiwana przez publiczność grupa Exaited, dyrektor Łukowskiego Ośrodka Kultury Grzegorz Skwarek, prowadzący biesiadę, wręczył wylosowanej w konkursie zwyciężczyni rower.  

Po godzinie 21.30 na scenie pojawiła się Agnieszka Drewnicka wraz z zespołem Exaited. Podczas występu nagradzanego przez publiczność oklaskami nie zabrakło piosenki „Daj daj daj” czy „Już mnie nie jarasz”. Była także specjalna dedykacja dla poruszającej się na wózku łukowianki.  

„Biesiadę Łukowską” zakończy pojedynek DJ-ów.    

Przed nami ostatni dzień obchodów święta naszego miasta. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE