reklama
reklama

Śmiertelny wypadek w Nowych Okninach. Zginął młody mężczyzna

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie

Śmiertelny wypadek w Nowych Okninach. Zginął młody mężczyzna - Zdjęcie główne

foto Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WiadomościWczesnym rankiem 4 maja na drodze krajowej nr 63 w pobliżu Nowych Oknin doszło do tragicznego w skutkach wypadku samochodu osobowego. Pomimo szybkiej interwencji służb ratunkowych, poszkodowany mężczyzna zmarł w szpitalu.
reklama

W niedzielę, 4 maja, o godzinie 3:25 nad ranem doszło do tragicznego wypadku drogowego na drodze krajowej nr 63, w okolicach miejscowości Nowe Okniny. Samochód osobowy, z nieustalonych dotąd przyczyn, uległ poważnemu wypadkowi na terenie leżącym w rejonie operacyjnym Komendy Miejskiej PSP w Siedlcach oraz Komendy Powiatowej PSP w Łukowie.

W wyniku zdarzenia ranny został mężczyzna, który mimo podjętej interwencji ratunkowej zmarł w szpitalu na skutek odniesionych obrażeń.

Na miejscu zdarzenia pracowały liczne zastępy straży pożarnej. W działaniach ratowniczych udział brały jednostki: JRG nr 2 Siedlce, JRG Łuków, OSP Stare Okniny, OSP Biardy oraz OSP Gołaszyn. Służby prowadziły akcję ratunkową oraz zabezpieczały miejsce wypadku.

Okoliczności zdarzenia są przedmiotem dochodzenia, które prowadzi policja.

reklama

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo