Reklama

Słodycze za kolędy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Słodycze za kolędy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Czy ktoś z mieszkańców Łukowa zastanawiał się, ile słodyczy udaje się zebrać w trakcie grudniowego Koncertu Kolęd i Słodkich Serc? Łukowski Ośrodek Kultury pokusił się o policzenie wszystkich darów, które trafiły już dla dzieci.

Za nami Koncert Kolęd i Słodkich Serc. Tegoroczna edycja wspólnego kolędowania i spędzania przedświątecznego czasu, miała miejsce w sobotę 16 grudnia. Na scenie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukowie zaprezentowali się uzdolnieni mieszkańcy miasta, Orkiestra Dęta im. Antoniego Próchniewicza i gwiazda wieczoru - Eleni. Biletem wstępu na wydarzenie były słodycze, które w ramach akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” trafiły do dzieci z placówek opiekuńczych.

W tym roku udało się zebrać ponad 1300 sztuk słodyczy i upominków. Łukowianie na koncert kolęd chętnie przynosili ciastka, czekolady, bombonierki i pomniejsze słodycze. Udało się m.in. uzbierać cały worek lizaków, czy ptasiego mleczka. Darami za „wstęp” na sobotnie wydarzenie były też zabawki czy orzechy włoskie.

W środę 20 grudnia pracownicy Łukowskiego Ośrodka Kultury zawieźli słodycze do Domu Dziecka przy DPS na ul. Broniewskiego, Parafialnego Zespołu Caritas Diecezji Siedleckiej przy Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie, Parafialnego Zespołu Caritas Diecezji Siedleckiej przy Parafii Przemienienia Pańskiego w Łukowie oraz do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łukowie.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE