Reklama

Słodkie prezenty już rozdane

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Słodkie prezenty już rozdane - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W minioną sobotę odbył się tradycyjny "Koncert Kolęd i Słodkich Serc". Biletem wstępu na wydarzenie były słodycze, które Święty Mikołaj rozdał już m.in. pacjentom szpitala w Łukowie i dzieciom z domu dziecka.

Za nami tegoroczny „Koncert Kolęd i Słodkich Serc”, na którym gwiazdą wieczoru była Olga Szomańska. W wydarzenie aktywnie włączyli się mieszkańcy miasta, przynosząc słodycze, które trafiły już do potrzebujących.

Zobacz też: Świąteczny koncert w Łukowie

Prezenty od mieszkańców trafiły już do kilku placówek znajdujących się na terenie miasta. W środę 19 grudnia Święty Mikołaj i pracownicy Łukowskiego Ośrodka Kultury zawieźli je do Szpitala Św. Tadeusza, Domu Dziecka przy DPS w Łukowie, Specjalnego Ośrodka Wychowawczego, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz do Parafialnego Zespołu Caritas Diecezji Siedleckiej przy Parafii NMP Matki Kościoła w Łukowie.

W tym roku mieszkańcy przynieśli na koncert 301 czekolad, 252 opakowania ciastek, 228 batonów, 151 bombonierek, blisko 100 opakowań cukierków, gum i żelków, a także mikołaje czekoladowe, lizaki, zabawki, orzechy i owoce.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE