Reklama

Skradł kosmetyki za półtora tysiąca. Schował je w spożywczaku

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

Skradł kosmetyki za półtora tysiąca. Schował je w spożywczaku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Za kradzież kosmetyków o wartości 1500 zł będzie odpowiadał 25-letni mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego. Złodziej wpadł w ręce policji po tym, jak próbował schować łup... w jednym ze sklepów spożywczych.

23 kwietnia w drogerii na ul. Nowopijarskiej w Łukowie miała miejsce kradzież kosmetyków o wartości około 1500 zł. Złodziejem okazał się znany policji 25-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Kozłowo w województwie warmińsko-mazurskim. O kradzieży i „wpadce” rabusia poinformowali naszą redakcję Czytelnicy.

-
Mężczyzna część łupu schował w szafkach na zakupy dla klientów w sklepie Groszek na Dmocha, po czym poszedł się awanturować z ekspedientką, że nie chciała mu sprzedać alkoholu, kiedy był pod jego wyraźnym wpływem - relacjonuje jeden ze świadków zdarzenia. - Gość uciekł przed przyjazdem policji, ale po 20 minutach wrócił po łup z kradzieży i wtedy zgarnęła go policja. Ten koleś to niezły przypał - dodaje Czytelnik.

Mężczyzna po raz kolejny dał się we znaki łukowskiej policji. 25-latek półtora tygodnia temu skradł anteny do CB radia, a tydzień wcześniej w trakcie spożywania alkoholu w miejscu publicznym zaliczył narkotykową wpadkę. O „przewinieniach” goszczącego w Łukowie mieszkańca województwa warmińsko-mazurskiego informowaliśmy w artykułach „Pił piwo na osiedlu. Był poszukiwany przez sąd” oraz „Ukradł anteny i... puste pudełka po CB-radiach”.

Jak widać, pomimo notorycznych zatrzymań, mężczyzna niewiele sobie robi z przestrzegania prawa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE