Reklama

Skarga na dyrektora OSiR-u

Opublikowano: czw, 8 gru 2016 10:23
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Skarga na dyrektora OSiR-u - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegłym tygodniu na łamach portalu sport.lukow.pl informowaliśmy \"zakazie wchodzenia na basen\" , który został zastosowany wobec pływaka Sebastiana Szymanka. Dziś wiemy, że wpłynęła skarga administracyjna na dyrektora OSiR Zbigniewa Biadunia.

Przypomnijmy: w sobotę 26 listopada Sebastian Szymanek nie został wpuszczony na pływalnię Delfinek. Chcąc wejść na basen usłyszał, że jest objęty zakazem wstępu, pod zarzutem trzykrotnego niezastosowania się do regulaminu pływalni. Łukowianin miał nie wchodzić do wody podczas swoich wizyt na basenie i uczyć pływania innych osób. O sprawie pisaliśmy na portalu www.sport.lukow.pl w artykule \"Pływał dla Delfinka, dziś nie może wejść na basen\".

W ubiegłym tygodniu Szymanek przedłożył pismo OSiR-u, gdzie zaskarżył wystosowany wobec niego zakaz wstępu na basen. We wtorek natomiast złożył do Urzędu Miasta oficjalną skargę administracyjną na dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łukowie Zbigniewa Biadunia.

Teraz dokumentem zajmie się Komisja Rewizyjna Rady Miasta na swym najbliższym posiedzeniu. Do tego czasu dyrektor Biaduń ma ustosunkować się do stawianych mu zarzutów. Po analizie dokumentów komisja ma wypracować swoje stanowisko w sprawie, które przedstawi na Sesji Rady Miasta.

Zobacz też artykuł \"Skarga na dyrektora OSiR-u\" na www.sport.lukow.pl.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE