Reklama

Siłacze bez dopalaczy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Artur Rychta

Siłacze bez dopalaczy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 7 czerwca odbył się turniej profilaktyczny Strong Will - moc siłaczy bez dopalaczy. Zobacz nagranie z tego wydarzenia.

To kolejny turniej profilaktyczny zorganizowany przez Fundację Cegiełkowo oraz Gimnazjum Rzemieślnicze w Łukowie. W turnieju wzięli udział także uczniowie Gimnazjum nr 2. Profesjonalną rozgrzewkę zawodnikom poprowadził natomiast Robert Dołęga.

16 zawodników zmierzyło się z siłowymi konkurencjami. Na początek „ścieżka zdrowia”, „przeciąganie liny” czy siłowanie na rękę. Zawodnicy mogli zregenerować siły, częstując się owocami i wodą w ramach akcji Trenuj Zdrowo Owocowo. Turniej był także okazją do przekonania się, że warto podjąć wysiłek i żyć bez dopalaczy. A po rozgrywkach na zwycięzców czekały puchary, medale i nagrody rzeczowe.

W „ścieżce zdrowia” „Złoty Strong Will” powędrował do Bartosza Boncika (Gimnazjum nr 2), „Srebrny Strong Will” do Mateusza Grochowskiego (Gimnazjum Rzemieślnicze), a „Brązowy Strong Will”  do Adriana Pieśko (Gim 2).

„Przeciąganie liny” zakończyło się sukcesem uczniów Gimnazjum nr 2. Na koniec odbył się pełen emocji turniej siłowania na rękę. Złoto powędrowało do Bartosza Trochyma (Gimnazjum 2), który w całym turnieju przegrał tylko jeden pojedynek z Mateuszem Grochowskim (Gim. Rzem). Srebro otrzymał Mateusz Cieślak (Gim. Rzem.), który w emocjonującej walce finałowej nie odpuszczał nawet na milimetr. Brąz trafił do Pawła Orzełowskiego (Gim Rzem), który w wyniku losowania miał najkrótszy czas na regenerację, ale walkę podejmował z lwim sercem.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia. Film przygotował Artur Rychta.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE