Reklama

"Senior +". Rekrutacja potrwa do piątku

Opublikowano:
Autor:

"Senior +". Rekrutacja potrwa do piątku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jesteś mieszkańcem Łukowa w wieku powyżej 60 lat? Jesteś osobą nieaktywną zawodowo, która chce jednak żyć w sposób aktywny i twórczy? Chcesz pomóc sobie i innym? Zostań uczestnikiem Klubu Senior+.

Do 24 stycznia w Klubie "Senior+" przyjmowane są wnioski od osób chcących uczestniczyć w zajęciach pierwszej tego typu placówki w Łukowie. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej prowadzi nabór mieszkańców powyżej 60. roku życia, którzy dodatkowo spełniają wymagania regulaminowe. Ilość miejsc w Klubie "Senior+" jest ograniczona.Placówka, która powstała w Łukowie pod koniec ubiegłego roku już wkrótce będzie miejscem, w którym  będzie można aktywne spędzić wolny czas i wziąć udział w zajęciach aktywizujących miejskich seniorów.  Starsi ludzie znajdą tam motywację do działań i będą oddawać cząstkę siebie na rzecz innych. 


Nabór do pierwszego tego typu Klubu w Łukowie ruszył 13 stycznia i zakończy się w piątek 24 stycznia. Osoby zainteresowane uczestnictwem w Klubie „Senior+” muszą wypełnić formularz rekrutacyjny - deklarację uczestnictwa i złożyć dokumenty w siedzibie Klubu w Łukowie przy ul. Wyszyńskiego 10/16. Dokumenty przyjmowane będą od poniedziałku do piątku w godzinach 12-16. Niezbędne formularze wyłożone zostały w siedzibie placówki oraz w Internecie na stronach www.mops.lukow.pl oraz www.lukow.pl.

Korzystanie z oferty Klubu „Senior+” będzie bezpłatne. W ramach pierwszej rekrutacji do udziału w spotkaniach Klubu zostanie wyłonionych 30 osób. Zadanie współfinansowane jest ze środków Programu Wieloletniego "Senior+" na lata 2015-2020.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE