Reklama

Sanepid informuje o szczepieniach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

Sanepid informuje o szczepieniach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 7 grudnia w całym kraju obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Szczepień. Z tej okazji łukowski sanepid zaprasza do poszerzenia swojej wiedz na ten temat.

Ogólnopolski Dzień Szczepień ma na celu szerzenie informacji o szczepieniach jako najskuteczniejszej metodzie zapobiegania chorobom. Pracownicy Stacji Epidemiologicznych w całym kraju pragną też szerzyć wiedzę na temat korzyści wynikających ze stosowania szczepień, a także dostępu do tego rodzaju profilaktyki.

Łukowski sanepid włączając się w ogólnopolską akcję, zaprasza zainteresowane osoby do punktu informacyjnego przy ul. Spółdzielczej 4 w mieście. W godzinach 11 do 14 w pokoju nr 11 będą udzielane informacje na temat szczepień ochronnych oraz zagrożeń wynikających z powodu zachorowań na choroby zakaźne.

Informacji tych będzie można zasięgnąć również telefonicznie pod numerem 25 798 98 48. Działania informacyjne będą prowadzone także w punktach szczepień poradni POZ, a zainteresowane osoby mogą znaleźć dodatkowe informacje na stronie internetowej www.ogolnopolskidzienszczepien.pl.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE