Reklama

Reklama

Salmonella w maśle. Lumiko wydaje kolejne oświadczenie

Opublikowano:
Autor:

Salmonella w maśle. Lumiko wydaje kolejne oświadczenie - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wiedzą już co poszło nie tak.

Reklama

- Chcielibyśmy rozwiać wszelkie obawy i wątpliwości, co do bezpieczeństwa produktów sygnowanych znakiem Lumiko - czytamy w komunikacie zamieszczonym dziś przez łukowski Zakład. Jak podaje producent na podstawie dotychczasowych ustaleń i "na dzień dzisiejszy może zapewnić, że przyczyna ujawnionej nieprawidłowości nie leży po stronie zakładu Lumiko.

- Informujemy, że partia Masła Ekstra 200g, o numerze partii 17.11.2020 051, której przydatność do spożycia zakwestionowano, obejmowała tylko jedną na pięć przebadanych próbek. Informujemy nadto, że w trosce o najwyższą jakość produktu cała partia została wycofana z rynku i nie jest dostępna w sprzedaży - wyjaśnia Lumiko.. 

 

- Dla uspokojenia naszych Kontrahentów i potwierdzenia zapewnień odnośnie jakości i przydatności do spożycia produkowanego towaru, który znajduje się w magazynie Lumiko, został przebadany na obecność pałeczek Salmonelli w akredytowanym niezależnym laboratorium. Obecności patogenu nie stwierdzono w żadnej z partii. Pragniemy jeszcze raz zapewnić, że wytwarzane przez nas produkty pozostają wysokiej jakości, są bezpieczne i w pełni nadają się do spożycia - zapewia firrma. 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE