Reklama

Są jeszcze bilety na ...

Opublikowano:
Autor:

Są jeszcze bilety na ...  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zostały ostatnie bilety na spektakl marionetkowy ?Tygrys Pietrek" w ŁOK 19 lutego. Są już tylko wolne miejsca dla grup zorganizowanych i klientów indywidualnych na godzinę 11:30.

Łukowski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na kolejny spektakl teatralny skierowany do najmłodszych. Tym razem mali widzowie wyjątkowo będą mieli okazję zobaczyć przedstawienie marionetkowe w wykonaniu Teatru Vaśka. „Tygrys Pietrek" to opowieść o małym tygrysku, który wszystkiego się lęka. Za brak odwagi zostaje srogo ukarany, odważne tygrysy pozbawiają go pasków. Zrozpaczony tygrysek udaje się w podróż, by kupić odwagę.

Próbuje ją uzyskać od Żołnierzy, Indian, Kowbojów. Gdy powraca z nieudanej wyprawy po odwagę, okazuje się, że jego mama zachorowała. Nie zważając na burzę, ulewę, ciemność i pioruny mały Tygrysek udaje się w niebezpieczną podróż przez góry, by wezwać lekarza. Ten, wymagający wielkiej odwagi, czyn zostaje nagrodzony - tygrysek odzyskuje paski. Pietrek nauczył się, że łatwo być odważnym, gdy myśli się o innych a nie o sobie.

Spektakl odbędzie się w środę 19 lutego w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury o godz. 9:10, 10:25 oraz 11:30. Cena biletu 7 zł. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty. Godziny spektakli dla grupy prosimy uzgadniać osobiście z Iwoną Krystecką w kasie Kina Łuków (od godz. 12:00 do 16:00), telefonicznie 531-031-888, mailowo [email protected] lub w sekretariacie ŁOK oraz pod numerem tel. 25-798-32-72. Liczba miejsc ograniczona.  
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE